Radio Ostrowiec i nowa siedziba została oficjalnie otwarta w naszej galerii 12 marca. Ich siedziba znajduje się na II piętrze.

Już działa! Oficjalna siedziba Radia Ostrowiec w Galerii Łysica!

12 marca nastąpiło oficjalne otwarcie nowej siedziby Radia Ostrowiec w Galerii Łysica. Od dziś znajdziecie ją na II pietrze naszej galerii. Do siedziby Radia Ostrowiec dostaniecie się więc za pomocą elektrycznych schodów, bądź windy.

Podczas otwarcia nie zabrakło atrakcji dla każdego, kto tego dnia zagościli w redakcji. Były zabawy i animacje dla dzieci- tory przeszkód czy tworzenie zwierzątek z balonów. Panie z Kół Gospodyń Wiejskich przygotowały pyszny, regionalny poczęstunek oraz piękne dekoracje.
Dzień Otwarty Radia to także możliwość poznania redaktorów Radia Ostrowiec oraz zadania im pytań na temat pracy w radiu.

W dniu otwarcia nowej siedziby mogliśmy wysłuchać debaty, w której uczestniczył prezydent miasta Jarosław Górczyński, a także przedstawiciele okolicznych gmin. Rozmawiali oni na temat dalszego rozwoju regionu i planach, które w niedalekiej przyszłości będą realizowane na terenie naszego powiatu. W
debacie uczestniczył także Marszałek Województwa Świętokrzyskiego- Andrzej Bętkowski.

To było wspaniałe wydarzenie!

Jesteśmy pewni, że w przyszłości Radio Ostrowiec również przygotuje wiele fantastycznych atrakcji dla swoich słuchaczy.

Czekamy z niecierpliwością oraz życzymy samych dobrych audycji w nowej siedzibie! Powodzenia!