Już za chwile zabrzmi pierwszy dzwonek, a Ty wciąż nie masz wszystkich niezbędnych rzeczy do szkoły dla swojego dziecka?

To nic! W Galerii Łysica czekają na Ciebie zeszyty, plecaki, piórniki i wiele, wiele innych.

W sklepie Mały Robinson znajdziesz akcesoria dla każdego ucznia. Od tornistrów, przez notesy, zeszyty, kredki, bloki, aż po długopisy i ołówki. Z pewnością znajdziesz tutaj wymarzony plecak dla małego ucznia- w pieski, kwiatki, z piłkami, samochodami. Nie zabraknie także zeszytów z okładkami, które w 100% spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

Mały Robinson zadbał także o małych artystów- kupicie tu bloki rysunkowe, kolorowe kredki, flamastry, plastelinę i rzeczy niezbędne do tworzenia niezwykłych prac.

A jeśli potrzebujecie wygodnego stroju na WF, koszulki z dłuższym rękawem na jesień czy ciepłych dresów, to koniecznie zajrzyjcie do sklepu KiK. Tam z pewnością kupicie wygodne ubrania na rozpoczynający się rok szkolny.

Źródło:
https://www.facebook.com/KiK.Polska/

By ręce zawsze były czyste w Drogerii Natura kupić możecie nawilżane chusteczki czy małe żele antybakteryjne. Z łatwością zmieścicie je w każdym plecaku.

W Galerii Łysica szybko przygotujecie się do nowego roku szkolnego!